FS-Franchise Sistemi Ortakları

Cadde Dükkan

Türkiye’de dükkan arayışı içinde olan kişi ve kurumlar ile dükkanlarını kiraya vermek isteyen kişi ve kurumları aynı platformda buluşturmayı hedefleyen Caddedükkan; geniş portföyü ile 8 yıldır müşterilerine hizmet vermektedir. Caddedükkan yatırım ekibi uzun yıllar sektörde elde ettiği tecrübesiyle dükkan piyasasını daha dinamik hale getirmeyi ve kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlamayı hedeflemektedir. Zamanın her şeyden önemli ve değerli olduğu bilinci ile müşterilerine portföy oluştuğu anda bilgilendirme yapmakta ve bu konuda en iyi hizmeti vermek için zamanla yarışmaktadır. Birçok kurumsal firma ile çalışarak referanslarını geliştiren Caddedükkan, gerek site içi kullanım kolaylığı ve gerekse dükkan sunumlarını sık ve düzenli aralıklarla raporlama yolu ile kullanıcılarını bilgilendirmesi sayesinde, Türkiye’nin alanında en çok tercih edilen adreslerinden biri olmuştur.

Vapos Yazılım

Marmara'da bilişim sektöründe yaklaşık 15 yıldan bu yana hizmet veren profesyoneller tarafından 2004 yılında kurulmuş olan Vapos Yazılım, birçok saygın kuruluşa hizmet vermektedir. Apeks Yazılım Ltd. Şti. ve Vapos Yazılım A.Ş., Netsis Çözüm Ortaklığı ile sanayi ve ticari alanda faaliyet gösteren firmalara, “Kurumsal Kaynak Planlaması” konusunda rehberlik ve danışmanlık hizmetleri, KerzzPos çözüm ortaklığı ile konuk ağırlama sistemleri, zincir işletmeler ve franchise yapılarına çeşitli yazılımlar ve hizmetler üretmektedir. Yazılım kullanmakta olan tüm kurum ve kuruluşlara karşı sorumluluklarının bilincinde olan Apeks ve Vapos Yazılım, kalite ilkelerini ve ileri teknoloji kullanımı ile mutlu müşteriler yaratmayı amaçlar. Firmamız, mutlu müşterilerin, bizi gurur ve güven duyacağımız yarınlara taşıyacağına inanır. Gelişmiş donanım ve yazılım alt yapısı, sertifikalı ve tecrübeli çalışanları, eğitim salonu, kesintisiz Tele-Destek Hizmeti ile Apeks ve Vapos Yazılım sizlerin de hizmetinizde olmaktan mutluluk duyacaktır.

Erem Yayın Grubu

1988'den bu yana medya sektörünün pek çok farklı alanını bir arada kullanarak tam hizmet anlayışı ile hareket eden, alanında uzman kuruluş Erem Medya Grubu, Erem Yayıncılık ile başladığı yolda Medya Fors Fuarcılık, Expo Channel TV ve Anadolu Girişimcilik ile her geçen yıl daha da büyüyerek faaliyetlerini sürdürmektedir. 2002 yılında yayın hayatına başlayan Expo Channel TV, fuar yayıncılığında ihtisaslaşan ilk televizyon olma özelliğine sahiptir. Erem Yayın Grubu, çıkarttığı Triplex, Şarküteri, Kuruyemiş, Elektrik Aydınlatma, PL Magazine, Kobitürk, Oto Yedekparça, Kırtasiye ve Nalburiye, Osmanbey Moda, Otiad News, Bayim Olur musun? Gazetesi, Cable & Wire News, TÜSEDAD, Yapı Market Tedarik Gazetesi, Bayim Olur Musun Dergisi, www.bayimolurmusun.com.tr portalı ve Bayim Olur Musun Gazetesi yayınlarıyla 20 yıldır birçok sektörün sesi olmaya devam etmektedir.

Erem Medya Grubu bünyesinde yer alan Medyafors Fuarcılık organizasyonu ile düzenlenen Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı girişimcileri teşvik ederek ve aynı zamanda bayilik ve franchise veren yerli - yabancı markalarla bir araya getirerek ülkemizde franchise modelinin gelişmesine büyük katkı sağlamaktadır. www.bayimolurmusun.com.tr internet portalı ile de, franchise/bayilik veren markalarla girişimcilerin iş bağlantıları kurduğu interaktif bir ortam oluşturarak, franchise dünyasına adım atmak isteyenlere kolaylık sağlıyor.

ND Finans Servis

Firmalara “Yönetim Destek Hizmeti” veren "Finans Servis" firmasının faaliyet konusu yönetimsel problemlerden kaynaklı finansal sıkıntılar çeken firmalara doğru finansal araçların belirlenmesi ve kullanılması konusunda yönetim desteği verilmesidir. Hedefimiz firmaların finansal yapısını makyajlayarak sadece dönemsel bazda olumlu göstermekten ziyade operasyonun içerisine girip sürdürülebilir bir düzelme süreci uygulamak ve yine sürdürülebilir sağlıklı finansallar ortaya çıkararak firmanın doğru finansal araçları kullanmasını sağlamaktır. Doğru kredi, halka arz, yabancı kaynaklı fon veya ortak, yurt dışı satın alma, finans departmanının yapılanması konuları da faaliyet alanlarımız arasındadır. 

Dream Mimarlık

2007 yılından bu yana ulusal ve uluslararası proje, 3 boyutlu tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmetleri veren Dream Mimarlık; gıda mekanları projelendirme, tasarımı ve konsept geliştirme konularında önemli bir bilgi birikimine sahiptir. Dream Mimarlık müşteri portföyünün büyük bir kısmı franchise veren markalardan oluşmaktadır. Şekerbank & Ekmek Üreticileri Federasyonu ile yaptığımız anlaşma sonucunda Türkiye genelindeki fırınların konsept yenileme ve uygulama çalışmaları Dream Mimarlık tarafından yapılmaktadır. Sektörde elde etmiş olduğumuz 10 yıllık tecrübe ile müşterilerimizin mekansal ihtiyaçlarını doğru karşılayacak hizmetleri sunmaktayız. Tasarımdan üretime tüm çalışmalarımızı kendi bünyemizde yer alan ahşap, cila ve demir atölyelerimizde gerçekleştirerek talep edilen projelere rakiplerimizden daha hızlı çözümler üretmekte olup aynı zamanda uygun ve doğru bütçe ile hizmet vermekteyiz.