Ekibimiz

                                                     Tamer DÖNERKAYA

                                                         (Kurucumuz)

                                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1968 İstanbul Doğumlu Tamer Dönerkaya, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünü tamamladıktan sonra çok sayıda sertifikalı yönetim programlarına katıldı.

1988 yılında ve daha okul yıllarında gıda üretimi ve gıda perakendecilği ile tanışan Dönerkaya, sektörün hemen her biriminde çeşitli yönetim kademelerinde çalıştı. Bilinirliği yüksek ve alanında öncü uluslararası ve ulusal firmaların bazılarının bünyesinde, bazılarının ise icra ve yönetim kurullarında bulundu. Bunlardan bazıları: Burger King Lojistik firması Fasdat, Reysaş Gıda grubu Reypa, Nandos Peri Peri Chicken Restaurants, Faruk Güllüoğlu, Seyidoğlu Baklavaları, Eurest Catering, Metro Grosmarketlerdir.

Ayrıca sektöründe lider olan şeker ve ambalajlı su üretim tesislerine kuruluş danışmanlığı yapmıştır.

Halen Hasan Gültekin Baklavaları Yönetim Kurulunda, Operasyon, İş Geliştirme ve Kurumsal İletişim-Pazarlama Departmanları’nın bağlı olduğu Yönetim Kurulu Üyesi olarak aktif görev almaktadır. Ayrıca Bilakis Makarna Zinciri, Maranta Gusto Cafe & Restaurant zinciri ve bazı lokal firmalara danışmanlık hizmeti vermektedir. Gıda perakendeciliği sektörü ile ilgili akademik çalıştaylarda aktif rol almakta, lisans ve yüksek lisans öğrencilerine ilgili olduğu konularda destek vermektedir. Yayınları arasında “Merkezi Satınalmacının El Kitabı, Gıda Perakendeciliği Operasyon Manuelleri, Franchise Mekanikleri ve Markalaşma Süreçleri” kitapları bulunmaktadır.

 

                                                             

 

 

                

 

                                                    

 

 

 

İbrahim BAYSAL

(Kurucu Ortak)

fa78e8c2-01c0-4152-920e-a8453a0159ae.JPG

 1980 İstanbul doğumlu BAYSAL, Eskişehir Anadolu Üniversitesi işletme bölümü mezunudur.1996 Yılında gıda perakendeciliği  alanında çalışmaya başlamış; Divan, Sütaş, Marmaris Büfe, Beylerbeyi Profiterol, Tazedo gibi büyümeye açık bir çok firmanın Franchise altyapı ve Lokasyon danışmanlığı yapmıştır.Son 11 senesi Franchise altyapı, yatırımcı ve lokasyon danışmanlığı ile geçmiştir. Sayın BAYSAL FS Franchise sisteminin kurucu ortağıdır.

Özer DÖNERKAYA

İstanbul doğumlu, Kabataş erkek lisesi ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunudur. Ayrıca eğitimi sırasında müzikle ilgilenmiş ve profesyonel olarak müzikle uğraşmaktadır. Konsept iş fikirlerine uygun mimari çözüm üretiminde çalışmış, müzisyen olarak reklam dünyasında ve müzik sektöründe albüm çalışmalarında bulunmuştur.

İbrahim ÖZEL

1972 Rize doğumlu olan ÖZEL , sektörde maliyet kontrol ve bütçe planlama konusunda uzmanlaşmış

ve 18 yıldır aktif şekilde çalışmaktadır.   Şuan da   FS Danışmanlık  bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir.

Uzun yıllardır yönetici kategorisinde çalışmış ve yönetim konusunda uzmandır. MİCROS , MATERİALS CONTROL vb...  sertifikalara sahiptir.